Estetinis plombavimas

Šie individualūs, unikalūs darbai atlikti VivaDens centre.

© VivaDens Odontologijos ir Estetikos Centras, IĮ, 2024
Dėkojame visiems VivaDens klientams, maloniai leidusiems įdėti savo veido, dantų ir šypsenos nuotraukas į mūsų internetinį puslapį.
Tai labai palengvina ir pagreitina klientų matymą ir apsisprendimą.
Kurkime ir dalinkimės kartu. Nuoširdžiai ačiū.

1. Estetinis plombavimas

„Po plombavimo jaučiuosi labai gerai, visą laiką šypsausi. Negalvojau, kad tiek laimės gali suteikti graži šypsena. Iš tikrųjų negalvojau, kad ant tiek gali pasikeisti šypsena į gerąją pusę. Galvojau nebus taip gerai, bet gavosi viskas labai gražiai. Ir visi aplinkiniai sakė, kad tikrai labai gražiai, nesimato, kad kas yra padaryta. Atrodo, kad natūrali šypsena.
Aš dabar tiesiog visą laiką šypsausi, nesvarbu liūdna ar linksma – visą laiką šypsausi. Atsirado žymiai didesnis pasitikėjimas savimi. Kai pamatė artimieji – sakė, kad labai natūraliai viskas atrodo.
Dabar jaučiuosi žymiai gražesnė sau, myliu labiau save.“

2. Estetinis plombavimas

„Prieš estetinį plombavimą negalėjau plačiai šypsotis, nes visada jaučiau kompleksą dėl savo dantų. Po estetinio plombavimo sunku praeiti net pro vitriną nenusišypsojus. Visiems rekomenduoju neatidėlioti, kreiptis į VivaDens šiandien pat, nes čia dirbanti gydytoja I. IVANCĖ savo profesionaliai atliktu darbu privers jus pasijusti geriau bei šypsotis nuostabiai visą gyvenimą.
Po sąkandžio deprogramavimo tarsi pasikeitė dantų padėtis, kramtant, sukandant dantis jaučiasi malonus pokytis. Prieš tai sukandant jutau lyg susikanda tik ant kai kurių dantų. Dabar susikanda ant visų ir tolygiai. Po visos dienos veido raumenys nepavargsta, neskauda.
AČIŪ visai VIVADENS komandai už nuostabią šypseną bei malonų priėmimą, bendravimą.“

3. Estetinis plombavimas

„VivaDens kliniką rekomendavo burnos higienos specialistė, vėliau iš vienos odontologės gavau geriausias rekomendacijas šypseną patikėti Ingridos Ivancės rankoms. Jeigu pažodžiui, tai paklausus apie Ingridą Ivancę išgirdau tokį atsakymą – “ji tikra estetinio plombavimo žvaigždė” – tad daugiau ieškojimų ir įtikinėjimų man nebereikėjo. Norėjau paties geriausio rezultato, nes šypsena man itin svarbu.
Po konsultacijos paaiškėjo, kad reikalingas sąkandžio atstatymas, tad poreikis nebuvo vien estetinis, bet ir funkcinis. Viso proceso metu jaučiausi puikiai, o svarbiausia saugiai, nes dirbo nuostabiai viena kitą papildanti komanda – Ingrida ir jos asistentė – šį tandemą pavadinčiau “ramybė ir švelnumas”. Man buvo svarbu, kad darbas atliekamas su žmogišku pajautimu, ne mechaniškai, atsižvelgiant į mano poreikius, nuomonę – tokiu būdu galėjome pasiekti geriausio rezultato. Klinika labai jauki, o dirbantys specialistai ir administracija aukščiausio lygio.
Džiaugiuosi, kad rezultatas labai natūralus, tiesiog mano šypsena, bet kur kas tobulesnė.
Sulaukiu daug komplimentų, o tai suteikia daugiau pasitikėjimo ir noro daugiau šypsotis.
Didžiausios rekomendacijos ir nuoširdus ačiū visai VivaDens komandai.“

4. Estetinis plombavimas

Neinvazyvus šypsenos pagražinimas kompozito laminatėmis (estetinio plombavimo būdu). Pagrindinis pliusas – visiškai nepažeidžiami nuosavi danties audiniai!

“Labai džiaugiuosi, kad pagaliau galiu gražiai šypsotis. Viskas atrodo ir jaučiasi kaip visiškai natūralūs dantys. Esu labai labai patenkinta.”

5. Estetinis plombavimas

Iki ir po estetinio plombavimo. Funkcija ir grožis su didžiausiu tausojimu.
Estetinis plombavimas pritaikant daugelio kursų ir metodikų žinias.

“Tiesiog noras šypsotis yra iš tikrųjų žymiai žymiai didesnis. Pačiam kartais – kai eidamas namo, lifte pasižiūriu į veidrodį – tiesiog norisi nusišypsoti. Psichologiškai šiek tiek lengviau ir su žmonėm, tiesiog norisi dabar šypsotis, nėra taip, kad kas bus – dėl tų dantų. Dabar iš tikrųjų labai labai gražiai atrodo dantys. Šita kelionė prasidėjo pas kitą gydytoją, kuri man padarė breketus ir po breketų man pasiūlė būtent Jus, kad pas Jus galėčiau susitvarkyti savo mažus priekinius dantis.

Esu tikrai labai patenkintas būtent kokybe to viso proceso, kai yra lipdomas dantis, tai man iš tikrųjų labai patiko, kad žiūrima kiekviena detalė būtent nuo planavimo iki pat pabaigos. Nuo pat planavimo man buvo profesionaliai padarytos nuotraukos, <…>  buvo parodoma, kur dantys yra tiesūs, ką reikėtų padaryti jau nuo pat pradžių. Tai man tas labai patiko, nes aš pats prie detalių labai prikimbu. Man patį maketą atnešė mano viso žandikaulio, tai mane iš tikrųjų labai nustebino prieš pačią procedūrą. Ir aš pats pamačiau, kaip man atrodys, – aš pagalvojau, kad tai iš tikrųjų yra labai įspūdinga. Aš pats net negalvojau, kad iš tokių mažų dantų galima padaryti tokius didelius dantis, kad tai yra įmanoma. Ačiū labai gydytojai ir seselei už tokį darbą.”

6. Estetinis plombavimas

„Esu labai patenkinta estetinio plombavimo rezultatu. Rekomenduoju gydytoją Ingridą Ivancę – nuostabiai šiltas ir profesionalus žmogus.“

 

7. Estetinis plombavimas

Iki ir po šešių priekinių dantų estetinio plombavimo.

8. Estetinis plombavimas

„Ilgai ruošiausi šiai procedūrai. Visai nesigailiu, kad ryžausi estetiniam plombavimui.
Labai patenkinta rezultatu.
Gražiai atrodo dantys, labai estetiškai. Taip pat noriu atkreipti dėmesį į specialistų profesionalumą.
Ypatingas dėkingumas Ingridai Ivancei už jos darbą. Viskas aukščiausiam lygyje.“

9. Estetinis plombavimas

Klientė po šešių priekinių dantų estetinio plombavimo:
“Vivadens yra puikus odontologijos centras! Tai didelė retenybė ir aukštas kultūros lygis. Centras turi modernią įrangą, civilizuotą požiūrį į darbą ir santykius su pacientais. Noriu padėkoti visiems centro darbuotojams, o ypač gydytojai Ingridai Ivancei už tobulai atliktą darbą. Malonu bendrauti su čia dirbančiais specialistais, taktiškai siūlančiais gydymo planą ir paaiškinančiais, ką daro. Daug sužinojau apie odontologiją. Be to, jie yra žavūs ir malonūs žmonės. Dėl jų profesionalumo į susitikimus visada eidavau rami. Ačiū, už nepriekaištingą šypseną!!!!!!”

10. Estetinis plombavimas

Klientė pageidavo uždaryti tarpus tarp dantų, pagražinti dantų formą, spalvą ir kad dantys atrodytų natūraliai!
Estetiškai plombuoti viršutiniai ir apatiniai priekiniai dantys. Dantų foto atliktos kontrolinio vizito metu praėjus 2 sav. po plombavimo.

11. Estetinis plombavimas

Iki ir po estetinio plombavimo.

 

 

12. Estetinis plombavimas

„Nuoširdžiai dėkoju už nuostabų darbą, profeaionalumą ir pagarbą pacientui. Jūsų dėka, gerb. gydytoja, daugiau šypsausi.“

13. Estetinis plombavimas

„Esu labai dėkinga daktarei Ivancei už tobulą darbą ir nuoširdumą. O taip pat ir kitiems klinikos darbuotojams, nes esu maloniai priimama ir aptarnaujama. Super kvalifikuotas kolektyvas.“

 

14. Estetinis plombavimas

Klientė atliko visuminį gydymą VivaDens – šalino dantis, atliko implantaciją, ortodontinį gydymą, protezavimą ir estetinį plombavimą. Tai atliekant vienoje klinikoje – geriausias rezultatas.
“Labai patenkinta esu, atrodo dantys turbūt geresni nei laminatės ir sunku patikėti, kad čia tiesiog yra estetinis plombavimas, nes ir spalva, ir forma radikaliai pasikeitė. Kai žiūriu į nuotraukas prieš tai ir dabar – yra didžiulis skirtumas. Dantys atrodo kaip kokios Amerikos žvaigždės, aktorės ir labai natūralūs. Turbūt nieks nepasakytų, kad tie dantys yra netikri, nes atrodo kaip aš su jais gimus, atrodau kaip labai su gera genetika gimus.
Atėjau prieš beveik 2 metus, nes nebuvau patenkinta savo šypsena. Mano dantys yra tokie lietuviški, geltoni, pakankamai maži man prie veido. Atėjau čia todėl, kad čia lankėsi mano vyras, jis darėsi laminates ir buvo labai patenkintas ir iškart rekomendavo gyd.Ivancę – vieną geriausių specialisčių Lietuvoje, estetinio plombavimo pradininkė. Nešiojau breketus, turėjau ortodontinį gydymą ir po to, kai dantys jau buvo tvarkingi, man atliko estetinį plombavimą. Pati iš pradžių galvojau, kad su mano dantimis reikės keramikos laminačių, nes labai reikėjo keisti spalvą, formą, bet gydytoja rekomendavo labiau tausojantį dantis būdą – estetinį plombavimą. Tokį kelią pasirinkom. Kas man buvo svarbu, kad išlaikytų mano dantis sveikus, nes mano dantys nors nebuvo gražūs, bet sveiki. Toks dabar rezultatas – labai patenkinta esu.”

15. Estetinis plombavimas

Estetinis plombavimas (viršuje ir apačioje po 10 dantų) su paruošiamuoju dantų tiesinimu 14 mėn. skaidriomis dantų kapomis iš Ordoline.
“Esu labai labai laiminga. Reikėjo kantrybės, bet verta buvo atvažinėti iš Norvegijos pasigražinti šypseną”, – šypsosi klientė.

 

16. Estetinis plombavimas

„Galvodama apie estetinį plombavimą tikėjausi tiesiog gražesnių ir baltesnių dantų.
Tačiau šios procedūros efektas yra neįtikėtinas: jaučiuosi dešimčia metų atjaunėjusi!

Supratau, kad turiu iš naujo mokytis šypsotis, nebijoti praverti burnos ir nuoširdžiai juoktis.
Ši procedūra ne tik pagerina išvaizdą, bet kas svarbiausia – pakelia pasitikėjimą savimi.

Didžiulis Ačiū daktarei Ingridai ir visai jos komandai už profesionalumą ir talentą!“

17. Estetinis plombavimas

„Visų pirma, man, kad užsidarė tarpas, kad dantys susilygino, tai labai gera nuotaika. Šalutinis, ko aš visai nesitikėjau ir nelaukiau – net žandas pasidarė simetriškas. Tai tas šalutinis poveikis iš viso mane labai nustebino ir nudžiugino. Namiškiai vertina labai gerai, draugai nesupranta, kas pasidarė.. Visą kandimo funkciją puikiai atlieka, labai gerai spalva. Labai man patiko, kad tu atsinaujini, kai jau atrodė to trūkumo nelabai įmanoma pašalinti. Ir ta spalva duoda, kad norisi šypsotis ir šypsotis.“