APIE VIVADENS

Sveiki atvykę į VivaDens Odontologijos ir Estetikos Centrą

 • VivaDens kviečia inteligentiškai kurti sveiką, gražią ir natūralią šypseną bei veidą, visumoje su sveiku subalansuotu gyvenimo būdu.
 • Mes tiekiame kokybiškiausias paslaugas prie pasirinktos kainos.
 • Mūsų virš 20 metų tvarūs rezultatai ir istorijos pačios byloja apie tai.
 • Visi specialistai vienoje vietoje. Tik tai suderina, pagreitina ir geriausiai užtikrina numatytą ir užbaigtą visuminį tarpdisciplininį gydymą bei ilgalaikį rezultatą.
 • Atliekame visuminį gydymą – nuo dantų plombavimo, protezavimo, dantų tiesinimo iki kanalų gydymo, implantacijos, dantenų korekcijos ir natūralaus veido atjauninimo.

Vizija

 • VivaDens išsiskiria ne tik nuolatine pažanga ir augančia darbų kokybe, ką parodo VivaDens šypsenų galerija, darnia paslaugų visuma, bet ir aptarnavimo kokybe bei tvarumu.
 • VivaDens eina su ekologija, natūralumu ir grožiu bei pirmiausia siūlo tinkamą dantų, burnos bei veido priežiūrą ir tik po to – jų tvarų ir inteligentišką gydymą. Tai įkvepiantis iššūkis!
 • Mus džiugina apsilankantys klientai po procedūrų praėjus net 20 metų.

VivaDens istorija

Vivo lotyniškai reiškia gyvas, dens – dantis. VivaDens – už gyvą grožį!

VivaDens įkūrėja gydytoja odontologė Ingrida Ivancė dar iki 2000-ųjų matė poreikį Lietuvoje atnešti estetiką į odontologiją. Tobulindamasi užsienyje ji 2000 m. tapo pirmąja nacionalinio, po to ir tarptautinio estetinės odontologijos konkursų laureate, o 2019 m. tapo ir iki šiol yra vienintelė akredituota AACD (American Academy of Cosmetic Dentistry) estetinės odontologijos specialistė Lietuvoje ir Pabaltijyje. VivaDens ir šiandien yra vienas iš estetinės odontologijos lyderių Lietuvoje. Čia vyksta kvalifikacijos kėlimo kursai gydytojams odontologams ir klinikų vadovams, vadybininkams.

VivaDens įranga ir technologijos

VivaDens įranga ir technologijos žengė kartu su pasaulinėmis tendencijomis. Jos yra naujausios, tausojančios, efektyviausios, saugios ir ekologiškos. Be to, tarpusavyje optimaliai suderintos funkcijos/estetikos ir kokybės/kainos santykio prasme.

Galutinis rezultatas – geriausias, jei visos procedūros nuo pradžios iki galo suderintos technologijų, metodų ir specialistų prasme. Tai pasiekta tik po atitinkamo bendro mokymosi, patyrimo ir atsakingos kooperacijos su kolegomis ir klientais.

VivaDens‘e suderintai naudojamos:

 • 2D ir 3D kompiuterinė tomografija;
 • Skaitmeninės CAD/CAM technologijos – 3Shape, CEREC;
 • Minkštųjų ir kietųjų audinių lazeris Fotona LightWalker™; minkštųjų audinių ir dantų balinimo lazeriai Ezlase™ ir Epic™;
 • Implantų gidų planavimui ir gamybai – GALILEOS Implant programinė įranga, kurioje kompiuterinės tomografijos Sirona Orthophos XG 3D rentgeno nuotraukos yra suderintos su VivaDens naudojama CEREC CAD/CAM įranga, kas leidžia skaitmeniniu būdu suprojektuoti būsimų vainikų ir implantų vietą, pagaminti implantacijos gidą, tiksliai įsukti implantus optimalioje protezavimui pozicijoje ir ant jų suprotezuoti vainikus;
 • Sąkandžio analizei ir kalibravimui – skaitmeninė sąkandžio analizės sistemos T-Scan ir  OccluSense bei Leaf Gauge metodika;
 • Kokybiškam dantų šaknų kanalų gydymui– operaciniai mikroskopai Carl Zeiss ir Flexion Advanced SenorUnit;
 • Žaizdų gijimo skatinimui, odos atjauninimui, plaukų augimo skatinimui – trombocitais praturtintas fibrinas PRF (Platelet Rich Fibrin, anglų k.);
 • Paties VivaDens sukurtos paslaugų, tiekimo ir kalendoriaus vadybos kompiuterinės sistemos (PVS, TVS, KVS).

Ortodontinio gydymo skaitmeninis planavimas

Pagrindiniai VivaDens specialistai:

Jūsų burnos ertmės, dantų sveikumu, šypsena ir estetika VivaDens rūpinasi:
Čia pateikiami vedantieji VivaDens darbuotojai, kurie labiausiai prisideda teikiant aukštos kokybės odontologines paslaugas ir toliau keliant jų kokybę, patikimumą, patogumą klientams, mažinant jų kaštus ir kuriant bendrą darbo atmosferą.

Gyd. odontologė
INGRIDA IVANCĖ

Vienintelė akredituota AACD (American Academy of Cosmetic Dentistry) estetinės restauracinės ir rekonstrukcinės odontologijos specialistė Lietuvoje ir Pabaltijyje. Konsultuoja ir atlieka estetinį-funkcinį plombavimą/protezavimą. Kaip paruošiamąjį etapą restauracinėms/rekonstrukcinėms procedūroms atlieka sąkandžio deprogramavimą, skaitmeninį šypsenos dizainą, estetinę suaugusiųjų ortodontiją.

Gyd. odontologė
EVELINA KUMELĖ

Bendrosios praktikos gydytoja odontologė. 2000-2006 m. baigė odontologijos studijas Hanoverio Universitete, Vokietija. VivaDens dirba nuo 2013 m., atlieka dantų protezavimą, estetinį plombavimą ir kitas procedūras.

Gyd. odontologė
NERINGA MOCKUTĖ

Darbo patirtis nuo 2009 m. VivaDens su pertraukomis dirba: nuo 2010 m. – odontologo padėjėja ir burnos higieniste, nuo 2022 m. – gyd.odontologe.  Atlieka dantų plombavimą (kariesų gydymą), knarkimo gydymą lazeriu, burnos higieną, dantų balinimą ir kitus terapinius darbus.

Burnos chirurgė
VIKTORIJA ŠVABAUSKIENĖ

2008 m. baigė Vilniaus Universiteto (VU) Odontologijos institute odontologijos studijas, 2009-2012 m. VU Odontologijos institute – gydytojo-burnos chirurgo antrinę rezidentūrą.  VivaDens atlieka dantų implantaciją, sinuso pakėlimo, kaulo priauginimo operacijas, protinių, retinuotų ir kt. dantų šalinimą, kitas chirurgijos ir periodontologines procedūras.

Gyd. odontologas
PETR HAJNY

1997 m. baigė dantų technikų studijų programą Karlovy Vary, Čekija. 2005 m. baigė odontologijos studijas Karlo Universitete Prahoje, Čekija. Sertifikuotas CEREC treneris, skaito paskaitas ir veda kursus odontologams visame pasaulyje. VivaDens atlieka labai kokybišką estetinį-funkcinį protezavimą su CAD/CAM CEREC.

Gyd. odontologė, endodontijos
specialistė AYDA GUŽIENĖ

1992 m. baigė Kauno Medicinos Universiteto odontologijos studijas.
Nuo 2008 m. gydytoja specializuojasi endodontijoje – dantų šaknų kanalų gydyme ir pergydyme.
VivaDens atlieka labai kokybiškas endodontijos procedūras, sudėtingus dantų šaknų kanalų gydymus ir pergydymus su mikroskopu, instrumentų lūžgalių šalinimus ir pan.

Gyd. odontologė, endodontologė
SANDRA SKUODAITĖ

2006 m. baigė Kauno Medicinos Universiteto (KMU) Odontologijos fakultetą, 2010 m. baigė Vilniaus Universitete Medicinos fakultete Odontologijos instituto antrinę endodontologijos rezidentūrą.  VivaDens atlieka estetinį plombavimą, endodontijos procedūras.

Gyd. ortodontė
MARGARITA MUSTEIKYTĖ

2008 m. baigė Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto odontologijos studijų programą, 2008-2011 m. trejų metų ortodontijos rezidentūros studijas Vilniaus universitete. Ortodontinio darbo patirtis nuo 2008 m.
VivaDens konsultuoja ir atlieka ortodontinį gydymą (dantų tiesinimą) skaidriais breketais, Invisalign sistema (skaidriomis kapomis – elaineriais).

Gyd. dermatologė
IRYNA DAVYDOVA

1995 m. baigė Valstybinį Gorkio medicinos universitetą Donecke, Ukraina.  Gydytojos dermatologės darbo patirtis – 28 metai, gydytojos kosmetologės – 11 metų.

VivaDens atlieka veido estetines ir atjauninimo procedūras su PRF ir Fotona lazeriu, plaukų augimo stimuliaciją su PRF injekcijomis ir kt.

VivaDens paslaugos

VivaDens aukštos, labai aukštos ir aukščiausios kvalifikacijos gydytojai-odontologai iki aukščiausios kokybės suderintai atlieka visas estetinės ir klasikinės odontologijos paslaugas. Čia visuomet siekiama geriausio kokybės ir kainos santykio.

Estetinis plombavimas

Estetinis ir funkcinis dantų plombavimas, nuo bazinės iki aukščiausios kvalifikacijos. Pasaulyje pripažinti specialistai.

Dantų protezavimas,
keramikos laminatės

Estetinis-funkcinis dantų protezavimas su skaitmeninėmis technologijomis CEREC, 3Shape, su Lietuvos ir užsienio laboratorijomis.

Dantų implantacija

Pavienių dantų ir bedančių žandikaulių implantacija ir protezavimas. Implantų skaitmeninis planavimas ir gidai.

Endodontija - dantų šaknų
kanalų gydymas

Dantų šaknų kanalų gydymas su mikroskopu. Sudėtingų kanalų gydymas ir pergydymas.

Chirurgija, periodontologinės operacijos

Dantų šalinimas, dantenų operacijos, kaulo priauginimas. „Dantenuotos šypsenos“ sumažinimas, lopo operacijos, dantenų atsitraukimo – recesijų gydymas, procedūros lazeriu.

Konsultacijos ir tyrimai

Visi specialistai vienoje klinikoje, 3D ir panoraminės rentgeno nuotraukos, skaitmeninis šypsenos dizainas, skaitmeninis sąkandžio tyrimas T-Scan.

Burnos higiena,
Dantų balinimas

Profesionali burnos higiena. Karieso prevencijos programos. ICON. Estetinių plombų poliravimas. Profilaktinė apžiūra. Dantų balinimas lazeriu klinikoje ir kapomis namuose. Lūpų pūslelinės (herpes) gydymas lazeriu

Knarkimo gydymas lazeriu

FOTONA NightLase® terapija nuo knarkimo ir apnėjos – pažangus, nechirurginis ir efektyvus gydymas lazeriu, skirtas pagerinti asmens miego, sveikatos ir gyvenimo kokybę.

ESTETINĖS IR ATJAUNINANČIOS
PASLAUGOS

Veidui, plaukams, odai – su Bio-PRF ir Fotona lazeriu. BIO-PRF mikroadatinė terapija, 100% natūralūs bio-užpildai, bio-liftingas, plaukų atauginimas. Lazerinis pylingas, lūpų putlinimas.
Oficialus CARE ESTHETICS paslaugų teikėjas

Mūsų klientų atsiliepimai

Daug geriau jaučiausi po dantų tiesinimo, bet po estetinio plombavimo - dar gražiau atrodo. Pradėjau daugiau šypsotis, mažiau varžausi bendraudamas su žmonėmis.

— Darius V.

Nuo mažens svajojau apie gražią šypseną ir tiesius dantis. Ši svajonė išsipildė, ir tai padėjo padaryti Jūsų klinika „VivaDens“. Tiems, kas galvoja nešioti breketus, tikrai siūlau šį gydymo metodą, nes jis greitas ir tikrai efektyvus, breketai beveik nesimato, yra patogūs ir svarbiausia - neskauda viso gydymo metu. Didelį ačiū sakau gyd. I.Ivancei ir žinoma visam Jūsų kolektyvui už gerą nuotaiką, rūpestį ir žinoma – už atliktus rezultatus. Tikrai rekomenduoju visiems, kas ieško gero rezultato ir dvejoja, kokią kliniką pasirinkti. Ačiū dar kartelį! Sėkmės Jums visur ir visada!

— Daiva Š.

Pagaliau galiu drąsiai šypsotis. Didelis AČIŪ VivaDens kolektyvui už greitą ir neskausmingą dantų tiesinimą.

— Gediminas S.

Labai džiaugiuosi gydymo rezultatais! Breketus nešiojau 9 mėnesius. Po kiekvieno vizito pas gydytoją ortodontę matydavau rezultatą. Džiaugiuosi kruopščiu gydytojos darbu, vertinu aukštą kompetenciją ir profesionalumo lygį. Estetinis plombavimas šypseną pavertė dar gražesnę, dėkoju plombavusiai gydytojai. Džiaugiuosi ir rekomenduoju šią kliniką ir gydytojus kitiems.

— Dovilė M.

Dabar jaučiuosi daug geriau nei prieš tai, nes galiu bendrauti laisvai. Ir nejaučiu to diskomfoto jausmo, kokį jausdavau prieš tai, kai buvo dantys kreivi. Ieškojau sprendimo ir radau jūsų puslapį internete. Tada ieškojau pavyzdžių. Pavyzdžius irgi radau. O kaip jausdavaus iki tol? - vengdavau šypsotis ir žymiai sunkiau būdavo bendrauti. Dabar palengvėjo. Toks atsipalaidavimo jausmas labiau. Nevengiu šypsotis. Na, dabar žymiai viskas geriau.
Nes man asmeniškai šypsena yra labai svarbu ir man tai patinka. Seniau matydavau kitų gražias šypsenas, o pats to neturėdavau ir vengdavau šypsotis ir toks diskomforto jausmas būdavo. Viskas labai profesionalu. Atliktas darbas puikus. Viskas buvo puiku.

— Aurimas G.