Dantų protezavimas ir keramikos laminatės

Šie individualūs, unikalūs darbai atlikti VivaDens centre.
© VivaDens Odontologijos ir Estetikos Centras, IĮ, 2024
Dėkojame visiems VivaDens klientams, maloniai leidusiems įdėti savo veido, dantų ir šypsenos nuotraukas į mūsų internetinį puslapį.
Tai labai palengvina ir pagreitina klientų matymą ir apsisprendimą.
Kurkime ir dalinkimės kartu. Nuoširdžiai ačiū.

1. Dantenų korekcija ir keramikos laminatės

Klientei VivaDens klinikoje atliktas chirurginis dantenų ir kaulo kontūravimas ir keramikos laminatės su užsienio laboratorija.

„Mano pirmas pagrindinis motyvas buvo atstatyti kramtymo funkciją, o jau antras etapas – atstatyti estetiką. Mano dantys buvo labai pažeisti, nuskilę, nudilę. Dabar vėl galiu patogiai, normaliai kramtyti ir būti tikra, kad dėl to neprasidės virškinimo problemų.
Pagerėjo dantų forma, dantys dabar ilgesni, vienodos baltos spalvos. Forma, spalva, užpildymas sudaro tą estetinę išvaizdą, kurios siekiame.
Aplinkiniai, kurie mane seniai pažįsta, pabrėžia, kad dantys atrodo labai natūraliai. Visi galvoja, kad dantys pabalinti, bet kad iš esmės kažkas pakeista, nemato. Tai labai didelis pliusas.
Viskas harmoninga. Šypsena tokia proporcinga, spindinti.“

2. Estetinė suaugusiųjų ortodontija (GESO) ir keramikos restauracijos

Klientui VivaDens klinikoje atlikta greita estetinė suaugusiųjų ortodontijs (GESO) ir keramikos restauracijos.

„Labai kompleksavau dėl dantų, todėl negalėjau laisvai ir aiškiai kalbėti, šypsotis, juoktis, o tai smarkiai įtakojo asmeninį ir profesinį gyvenimą. Dabar neturiu problemų, nereikia jaudintis, kad kiti pamatys dantis, galiu susikoncentruoti į svarbesnius dalykus. Gyvenu užsienyje ir verta buvo grįžinėti į Lietuvą dėl dantų tvarkymo čia.“

3. Dantenų korekcija ir keramikos laminatės

Klientei atlikta dantenų korekcija su kaulo redukcija ir Keramikos laminatės (CAD/CAM – CEREC sistema).

„Nuo vaikystės prisimenu, kad mano dantys visada buvo silpni. Paskui iškeliavau į užsienį, užsidirbau daugiau pinigų, atsirado ir daugiau galimybių dantų gydymui. Londone viena lietuvė gydytoja nukreipė mane į VivaDens. Viskas buvo padaryta labai greitai, per dvi dienas: viršuje dešimt dantų, ir apačioje dešimt.
Esu labai dėkinga, kad galiu šypsotis. Atrodo, kad praradau tiek daug gyvenimo nesišypsojusi praeity, į senas nuotraukas liūdna žiūrėti. Dabar albume nuotraukos keičiasi, jau nebežiūriu į save, o matau tik kokia graži šypsena.“

4. Keramikos laminatės

Klientui viršutiniai dantys rekonstruoti keramikos laminatėmis, su pažangia technologija – CEREC per vieną dieną, kai dantų šaknys sveikos arba sutvarkytos.

„Tie dantys visą laiką buvo kažkaip bene vienas svarbiausių dalykų, dėl ko geriausiai jauties. Kadangi mano mama stomatologė, tai… kažkaip vienas svarbiausių momentų visą laiką būdavo <…>
Gražūs dantys reikalingi tam, kad gerai jaustis ir atrodyti nepriekaištingai, tai čia, manau, visiems ir taip aišku. Atvažiavau ir teko apsilankyti VivaDens‘e, tai, aišku, kokybė čia, aplinka, tai aš tikrai labai galiu pagirti, nes labai maloni ir aplinka, ir visa kita, ir aptarnavimas. Ir po to, po pokalbio su pačia gydytoja tiesiog nusprendėm, kad geriau būtų pasirinkti keramikos laminates.
Dantys – tokių, kokių norėjau, tokie ir yra. Formą padarė, spalvą padarė, viską padarė. Galiu tik iš dešimt į dešimt įvertinti.
Ką visi labiausiai giria ir pastebi – tai iš tikrųjų pačių dantų natūralumą, kad jie ne per balti, ne per dideli, ne per maži ar dar kažkaip, o tikrai atrodo taip, kaip ir turėtų atrodyti. Tie žmonės, kurie galbūt manęs nežino, dar nebuvo nei vieno, kuris pasakytų, kad „o matau, kad tu kažką dantim darei“. Na, aš manau, čia yra tik pliusas.”

Video atsiliepimas

5. Keramikos laminatės

Klientei pažangiausia technologija – CEREC – keramikos laminatėmis rekonstruoti priekiniai ir šoniniai dantys.

„Bendraudama būdavau įsitempusi, arba kai reikėdavo fotografuotis – nenorėdavau. Jau gavau daug komplimentų. Praėjo trys metai ir esu tuo labai laiminga.“

6. Keramikos laminatės

Klientei VivaDens klinikoje atliktos keramikos laminatės.

7. Gleivinės aukščio korekcija, keramikos laminatės ir vainikėlis

Klientei VivaDens klinikoje atlikta gleivinės aukščio korekcija, keramikos laminatės ir vainikėlis ant implanto.

„Esu labai labai labai patenkinta savo šypsena. Draugai ir artimieji sako, kad dantys idealūs. Dar kartą labai labai didelis dėkui gydytojai Ingridai.“

8. Keramikos (porceliano) CEREC restauracijos

Klientui atliktos viršutinių ir apatinių dantų keramikos (porceliano) CEREC restauracijos.

„Mano šypsena – pasaka! Ačiū.“

 

 

9. Keramikos laminatės ir priekinio danties vainikėlis ant implanto

Klientei VivaDens klinikoje atliktos keramikos laminatės ir priekinio danties vainikėlis ant implanto.

„Atėjau į VivaDens ir man gydytoja Ingrida įkrito į širdį. Labai džiaugiuosi daktare, kuri atsižvelgia į kiekvieno žmogaus asmeninius poreikius. Pagaliau man užtenka pasitikėjimo savimi drąsiai šypsotis.
Mano atvejis tikrai parodo, kokie po restauracijos yra dailūs, gražūs, natūralūs dantys, kurie yra tiesiog kaip mano nuosavi dantys. Dabar aš esu labai patenkinta ir laiminga, ir visiems rekomenduoju.“

10. Protezavimas ant implantų ir keramikos vainikai

Nuo bedančio žandikaulio iki gražios šypsenos.
Bedančio žandikaulio protezavimas ant implantų ir keramikos vainikai.

„Aš manau, kad šypsena padeda gyvenime. Džiaugsmo daugiau, kai galiu kramtyti viską, nereikia jokio skausmo jausti, nieko.
Norėjau baltų dantų – padarė baltus. Jaučiasi kaip savi dantys. Labai patenkintas.“

11. Keramikos laminatės

Klientei VivaDens klinikoje atliktos keramikos laminatės.